Tatuaże – wzory tatuaży

Tatuaże

Jaki wybrać tatuaż?

TATUAŻ – jaki wybrać wzór oto jest pytanie, które zadaje sobie wiele osób stawiających pierwsze kroki w tym temacie. Wykonanie tatuażu jest jedynym, stałym zobowiązaniem, które wielu z was kiedykolwiek podejmie.

Gdy już go macie to nie będziecie mogli go zignorować, uniknąć, opuścić go, czy nawet na chwilę wyjść gdzieś bez niego. Wiele osób myśli,  „przecież zawsze można go usunąć”. Jeżeli tak myślicie to zapewne nie jesteście jeszcze gotowi do zrobienia sobie tatuażu. Oczywiście są sposoby, którymi można pozbyć się tatuażu, ale nie zawsze jest to skuteczne. Zdarza  się, że często pozostają blizny na wiele lat. Dlatego bardzo istotne jest, aby wybrany wzór tatuażu, który został wybrany był przemyślany. Wybrane z dużą troską i starannością wzory tatuażu przeniesione na skórę nabierają mocy i magii.

Przed wyborem tatuażu należy zadać sobie kilka pytań:

– dlaczego chcę się na zawsze poświęcić?
– co przez to chcę osiągnąć?
– co daje mi siłę?

Analiza odpowiedzi na tego rodzaju pytania zapewne pomoże wybrać odpowiedni wzór bądź wzory, które stworzą wasz osobisty tatuaż. Można też zdecydować się na tatuaż wykonany na specjalne zamówienie, który artysta stworzy specjalnie dla was. Można też wybrać jeden z wielu wzorów będących w studio tatuażu. Tatuażyści zazwyczaj dokonują niewielkich korekt w gotowych projektach, po to aby każdy klient miał swój unikatowy wzór tatuażu. Chociaż można „wyrosnąć” ze swojego tatuażu, to nie musi on stać się nieaktualny. Będzie nie tyle symbolem tego kim byliście w danym momencie życia, ale i odzwierciedleniem tego, co was do tego punktu doprowadziło.

Tatuaże mogą przypomnieć wam tą jedną szczególną chwilę, kiedy mieliście wrażenie, kim naprawdę jesteście. W tym tkwi sedno i urok tatuażu. Wybierając tatuaż, starajcie się być praktyczni. Uwiecznienie na ramieniu imienia aktualnej miłości, to pewna droga do cover-up (zakrycie jednego wzoru drugim). To samo może dotyczyć ulubionej grupy muzycznej. To, co was cieszy teraz, niekoniecznie musi działać na was tak samo za 20 lat.

Tagged , ,

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POLUB NAS

ZDJĘCIA TATUAŻY

  • Tatuaże gwiazdki
  • Tribal z motylem – tatuaż
  • Tatuaż tygrys
  • Kto robi sobie tatuaż
  • Motyl tatuaż
  • Makijaż permanentny
  • Motyl kolorowy
  • Jak usunąć tatuaż?